Medio Icon

W celu potwierdzenia dostępnych specjalizacji prosimy o kontakt telefoniczny

Medio Icon

Zadzwoń w celu uzyskania informacji o terminie badania

Medio Icon

Kontakt
email: piemed@piemed.pl
telefon: 666 939 777

Zaufaj specjalistom

Polski Instytut Ekspertyz Medycznych

Polski Instytut Ekspertyz Medycznych zajmuje się wykonywaniem opinii medycznych na zlecenie sądów powszechnych, to placówka specjalizująca się w świadczeniu usług ekspertów medycznych z zakresu różnych dziedzin medycyny. Nasz instytut zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin , w tym lekarzy, psychologów, psychiatrów, neurologów, ortopedów oraz innych specjalistów medycznych.

Ich zadaniem jest dokładne analizowanie dokumentacji pacjenta, w tym wyników badań, historii choroby, zdjęć rentgenowskich i innych źródeł medycznych, aby stwierdzić stan zdrowia pacjenta i opisać wpływ jego kondycji na zdolność do pracy, lub uprawnienie do otrzymania odszkodowania.

W przypadku zleceń sądowych, instytut może być zobowiązany do stwierdzenia, czy stan zdrowia pacjenta wpłynął na jego zdolność do pracy lub do wykonywania innych czynności, oraz jaki jest stopień uszczerbku co jest ważne w kontekście spraw cywilnych i karnych. Dlatego specjaliści z  naszego instytutu są niezwykle precyzyjni i dokładni w swojej pracy.

Jakość i szybkość wykonywanych opinii

Witamy w naszym instytucie specjalizującym się w wykonywaniu ekspertyz na zlecenie sądów powszechnych. Wierzymy, że dostarczanie rzetelnych i precyzyjnych opinii medycznych to kluczowy element zapewnienia sprawiedliwości w postępowaniach sądowych.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów medycznych, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach medycyny. W naszej pracy kładziemy nacisk na szybkość i jakość wykonywanych ekspertyz.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i technologii jesteśmy w stanie przeprowadzać badania i analizy w bardzo krótkim czasie, co pozwala nam na szybkie i skuteczne wykonywanie zleceń. Jednocześnie, niezależnie od tego, jak krótki jest czas, który mamy do dyspozycji, zawsze staramy się wykonać nasze prace z najwyższą starannością i dokładnością.

W naszym instytucie medycznym rozumiemy, że wykonywane przez nas ekspertyzy mają kluczowe znaczenie dla postępowań sądowych i decyzji, które podejmowane są wobec pacjentów. Dlatego każdej pracy podchodzimy z najwyższą starannością i dbałością o najwyższą jakość.

Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu, który zapewni Ci szybkie i rzetelne opinie medyczne na potrzeby postępowań sądowych, to nasz instytut medyczny jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy Ci, że nasze prace wykonujemy z najwyższą starannością, dokładnością i zgodnie z najlepszymi praktykami medycznymi.

Counter

15

Specjalistów

Counter

20

Partnerów instytucjonalnych

Najnowsze artykuły

Budowanie świadomości społecznej

Celem instytutu jest poszerzenie świadomości osób prywatnych o możliwości argumentacj ...

Read more